اخبار و رویدادها

آیا تاریخ جنگ تحمیلی را مطالعه کرده‌اید تا تحریف‌گران نتوانند واقعیت‌ها را وارونه کنند؟ این کتاب را حتماً بخوانید.

جمعه, 09/25/2020 - 18:32
  بعد از ناکامی آمریکا از برانگیختن اغتشاشات داخلی، کودتای نوژه، و ارتباط با گروهها و شخصیتهای ملّی‌گرا، اقدام به تحریک صدام حسین برای راه‌اندازی جنگ علیه ایران اسلامی نمود و قصد داشتند با تحمیل جنگ، انقلاب اسلامی را از بین برده و یا حداقل بخشهای نفت‌خیز جنوب را از آن جدا کنند. ماجرای جنگ تحمیلی، تداوم آن، خلاصة عملیاتها و نتایج آن، مواضع گروهها و جریانات در قبال آن، پذیرش قطعنامه 598 و چگونگی و چرایی آن، از جمله مطالبی است که در این جلد از مجموعه تاریخ انقلاب اسلامی، بررسی شده است.

برای اطلاع از حضور حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی از جلسه‌های دفاع مقدس و نقش اقشار مختلف، این کتاب را بخوانید!

جمعه, 09/25/2020 - 18:20
کتاب «دفاع پیروز» به مباحث چرایی تحمیل جنگ هشت ساله به ایران از سوی آمریکا، نتیجه جنگ تحمیلی و برکات آن، عوامل موثر در دوران دفاع مقدس، صحنه‌های ویژه در دفاع مقدس، روایت تاریخی دفاع مقدس از زبان رزمندگان، وظایف ما در قبال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس، برگهایی از حضور مقام معظم رهبری در جبهه‌ها و همچنین بیان خاطرات خواندنی ایشان از دوران دفاع مقدس پرداخته است.

به بهانه انقلابی خواندن بازرگان از سوی اصلاح‌طلبان؛ بازخوانی نظر امامین انقلاب درباره بازرگان/ امام خمینی: لیبرال‌ها از اول هم با انقلاب نبودند/ مقام معظم رهبری: بازرگان خسرالدنیا و الآخره است

سه شنبه, 09/22/2020 - 17:46
رهبر انقلاب در سال ۱۳۵۹ فرمودند: از روز اول، یکی از مسائلی که برای ما مطرح بود، نحوه برخورد با آقای بازرگان بود و ما ۹ ماه تمام یعنی در طول دولت موقت، دهانمان را بستیم و سخنی نگفتیم. این بار اولی است که من حقایق را افشاء می کنم. شناسه خبر : 339840      شنبه 29 شهريور 1399 19:12 ساعت

خاطراتی از رهبر معظم انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس منتشر شد

چهارشنبه, 09/16/2020 - 01:12
وقایع دفاع مقدس و خاطراتی از رهبر معظم انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس در قالب کتب «دفاع پیروز» روانه بازار کتاب شد. کد خبر: ۳۶۲۱۲۲ تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷ - 17September 2019

دختران، این کتاب‌ها را بخوانند و سرمشق بگیرند، معرفی کتاب‌های دفاع مقدس برای نوجوانان

سه شنبه, 09/15/2020 - 18:03
موسسه فرهنگی هنری قدرولایت، جهت ترویج و الگو سازی و معرفی دختران شاخص انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اقدام به طراحی و اجرای پروژة شناسایی و جمع آوری و تدوین زندگینامه و رفتارهای  جمعی از این دختران که عموماً شهیدة انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و برخی از آنان شهیدة جبهه مقاومت جهان اسلام هستند نموده است.

از فرصتی که با تخفیف ویژه فراهم شده است، استفاده کنید. چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس و ضرورت جلوگیری از «تحریف » حافظه تاریخی ملت به‌ویژه جوانان

سه شنبه, 09/15/2020 - 17:51
در چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس و یادآوری روزهای مقاومت و عزت‌مداری رزمندگان بخصوص شهدای عزیز در حافظه تاریخی ملت و ارائه الگوهای ناب از شهیدان دفاع مقدس، موسسه فرهنگی هنری قدرولایت، آثار ذیل را با تخفیف ویژه به همه کسانی که دل در گرو این قطعه بهشتی از زمان و مکان انقلاب اسلامی و بهشتیان آن دارند، ارائه می‌نماید: 1- مجموعه رسم خوبان که هر جلد آن پیرامون یکی از ویژگی‌های شهدا تهیه گردیده است. 2- مجموعه «سبک زندگی اسلامی در الگوی شهیدان» که به 14 موضوع مهم الگویی از شهدای دفاع مقدس پرداخته شده است.

بر خلاف جریان تحریف کار می‌کنیم، گفت‌وگو با مدیر انتشارات قدرولایت

یکشنبه, 09/13/2020 - 21:24
گفت‌وگو با احمد عطایی، مدیر انتشارات قدرولایت مهدی سلیمانی مؤسسۀ فرهنگی قدر ولایت یکی از ناشران فعال و پرکار در سه حوزۀ تاریخ معاصر ایران، دفاع مقدس و کودک است که تا امروز، موفقیت‌های خوبی را هم در کارنامۀ خود ثبت کرده است. احمد عطایی این انتشارات را مدیریت می‌کند و تا امروز 1845 عنوان کتاب نشر و بازنشر کرده‌ است. در این شماره از مجلۀ شیرازۀ کتاب، با آقای عطایی گفت‌وگویی کرده‌ایم تا بیشتر با این انتشارات آشنا شویم.