اخبار و رویدادها

بررسی مجدد سه کتاب غیر مجاز اعلام شده موسسه

دوشنبه, 07/16/2018 - 19:19
دفتر کمیته نظارت بر چاپ و نشر کتاب مستقر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پرینت سه کتاب موسسه به نامهای « ره یافت انتخابات 92»، « از هاشمی تا هاشمی جلد اول» و « نهضت آزادی، خطرناکتر از منافقین» که توسط معاونت امور فرهنگی آن وزارتخانه « غیر مجاز» اعلام شده بود را پس از اعتراض موسسه جهت بررسی مجدد از موسسه مطالبه کرد که روز گذشته به این کمیته ارائه گردید.  

معرفی کتاب به مناسبت شهادت حضرت امام صادق علیه السلام

جمعه, 07/06/2018 - 19:30
کتاب شخصیت و سیره معصومین (ع) از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی تدوین شده است که جلد ششم آن در خصوص شخصیت و سیره پنج امام، حضرت امام سجاد، امام باقر، حضرت صادق، حضرت امام کاظم و حضرت امام رضا علیهم السلام می باشد. در این کتاب در خصوص امام صادق علیه السلام این مطالب بررسی شده است: استراتژی کلی امام صادق علیه السلام امام صادق علیه السلام، مظهر امید صادق فراز و نشیب های دوره امام صادق علیه السلام راز بسیاری از تحریفها و ابهامات راه آشنایی با زندگی امام صادق علیه السلام

رمز گشایی از انتخابات ریاست جمهوری 92 و پروژه « اصولگرا هراسی»

جمعه, 07/06/2018 - 19:23
زمينه‌ها و جريانهاى مؤثر در انتخابات 92 و نتايج آن       

نظر سنجی موسسه فرهنگی هنری قدرولایت در مورد آثار منتشر شده خود

دوشنبه, 07/02/2018 - 16:48
به یکایک شما علاقمندان به آثار موسسه، که حامیان اصلی و واقعی موسسه هستید، درود می ­فرستیم و منتظریم تا با اظهار نظر در مورد آثار منتشر شده، ما را در ارائه خدمات فرهنگی مؤثرتر و جذاب ­تر، یاری کنید. از اینکه از وقت شریفتان برای این کار، صرف می­ کنید و فرصت بهره­ گیری از نظرتان را برای ما فراهم می کنید، سپاسگزاریم. لطفاً فرم زیر را پاسخ داده و از طریق سایت موسسه در قسمت ارتباط با ما ارسال نمایید.( بصورت کپی و پیست در نرم افزار ورد، و پس از پر کردن، مجددا کپی و پیست در بخش ارتباط با ما)

معرفی کتابهای مناسب مطالعه نوجوانان و جوانان در ایام تعطیلات تابستان

دوشنبه, 06/25/2018 - 18:53
موسسه فرهنگی هنری قدرولایت کتابهای مناسب مطالعه نوجوانان و جوانان در ایام تعطیلات تابستان را به شرح ذیل معرفی می نماید:

معرفی کتاب «افسران جنگ نرم»

یکشنبه, 06/24/2018 - 16:49
این کتاب از مجموعه رهنمودها و بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در موضوع دانشگاهها، دانشجویان، اساتید و تشکلهای دانشجویی تهیه شده است. رهبری انقلاب از دانشجویان با عنوان « افسران جنگ نرم» یاد کرده اند، بهمین جهت کتاب با همین عنوان منتشر شده است. در این کتاب امیدها،انتظارات، نگرانیها و ویژگیهای مورد نظر و مطالبه رهبری از دانشگاهها و دانشجویان، بررسی شده است. کتاب در 15 فصل و 4 پیوست، تنظیم و ارائه گردیده است. زیر نویسهای متعددی در کتاب برای توضیحات لازم در زمینه اصطلاحات، حوادث و اشخاصی که رهبری از آنها نام برده اند ارائه گردیده و از این لحاظ مجموعه کامل شده است.