آشوبگر کوجک

نویسنده گروه کودک و نوجوان: زهرا سادات سید طاهرالدینی
گرافیست و تصویرگر: راحیل تقی پور
گروه موضوعی: کودکان
تعداد صفحه: 16
نوبت چاپ: اول 1400
قطع:
قیمت:
160000ريال
درباره کتاب: "آشوبگر کوجک"

مجموعه حاضر با توجه به شرایط حاکم در جهان و به تبع آن کشور عزیزمان ایران و شیوع بیماری کووید 19 نوشته شده و همراه با آموزش و رعایت نکات بهداشتی به کودک، تفکر را به او می‌آموزد.
کودک امروزه دیگر تمایلی به آموزش‌های مستقیم نشان نمی‌دهد و چه بسا روش‌های تربیتی به شکل  مستقیم در عصر حاضر منسوخ شده و هیچ جذابیتی برای کودکان ندارد. آموزش باید همراه با تفکر باشد تا در وجود کودکان نهادینه شود.
لازم است آنها بتوانند در کودکی راه‌های کنترل خشم و حتی شادی، دقت ویژه در مورد دنیای پیرامون، تقویت اراده و عدم ترس از شکست و مواجه شدن با اشتباهات در زندگی، غنیمت شمردن فرصت‌ها و توجه به شادی‌های ساده و نعمت‌های خدا  در زندگی ، تقویت نیروهای معنوی و استفاده از آن جهت متعادل نمودن احساسات و رفع غصه‌ها و غم‌ها، توجه به نکات مثبت و ندیدن کمبودها ، آموزش درک وچگونگی  بیان احساسات به جای ترس و روبرو شدن با واقعیت‌های زندگی، آمادگی پرداخت تاوان اشتباهات به جای فرار از آن‌ها، آموزش تفکر خلاق ، تکیه به نیروی خود و بخشش و عدم سرزنش خود و در نهایت کشف مهارت‌ها را بیاموزند.
مجموعه‌ی "آشوبگر کوچک" هر چند مجموعه‌ی داستانی کوتاهی است، اما تلاش شده در آن موارد تربیتی فوق به نحو مطلوب آموزش داده شود.
ضمن کمک به خوانش داستان به کودکان، آنها را در دریافت پیام‌ها یاری نمایید.