نقد گفتمانی دولت های پس از انقلاب با معیار گفتمان انقلاب اسلامی

نویسنده گروه کودک و نوجوان: مجتبي دولتي
گروه موضوعی: تاریخ معاصر
تعداد صفحه: 423
نوبت چاپ: دوم 1402
قطع: وزیری
قیمت:
700000ريال
درباره کتاب: "نقد گفتمانی دولت های پس از انقلاب با معیار گفتمان انقلاب اسلامی"

نظام اسلامی به‌عنوان یک نظام آرمان‌گرا و عدالت‌خواه که دارای پیام جهانی است توانسته با عبور از مرز چهل سالگی خود، نظم لیبرال دموکراسی غرب را به چالش جدی بکشد و با طرح داعیه تمدن‌سازی اسلامی و آماده نمودن ظهور منجی بشریت سعی در فراهم آوردن گفتمانی جهانی دارد. شناخت گفتمان اصیل انقلاب و شاخص‌های مهم آن و ارزیابی دولت‌ها با این گفتمان، در بصیرت نخبگانی و عمومی جامعه برای حرکت در مسیر «گام دوم انقلاب» که رهبر معظم انقلاب اسلامی ترسیم کرده‌اند بسیار تأثیرگذار می‌باشد.

جلد اول کتاب نقد گفتمان دولت‌های پس از انقلاب اسلامی» که در آن گفتمان دولت‌ موقت، دولت بنی‌صدر، دولت شهید رجایی و دولت میرحسین موسوی با معیارهای انقلاب اسلامی مورد بررسی قرار گرفته، منتشر شد.

در جلدهای بعدی این کتاب، گفتمان دولت‌های سازندگی، اصلاحات، اصول‌گرا و تدبیر و امید نیز مورد بررسی و ارزیابی با معیارهای اسلام ناب محمدی(ص) که گفتمان اصیل انقلاب اسلامی است، انجام خواهد شد.

این کتاب توسط آقای مجتبی دولتی تألیف و در قطع رقعی در 424 صفحه، با قیمت 35000 تومان توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت منتشر و در دسترس عموم مخاطبین قرار گرفته است.