از فرصتی که با تخفیف ویژه فراهم شده است، استفاده کنید. چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس و ضرورت جلوگیری از «تحریف » حافظه تاریخی ملت به‌ویژه جوانان

در چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس و یادآوری روزهای مقاومت و عزت‌مداری رزمندگان بخصوص شهدای عزیز در حافظه تاریخی ملت و ارائه الگوهای ناب از شهیدان دفاع مقدس، موسسه فرهنگی هنری قدرولایت، آثار ذیل را با تخفیف ویژه به همه کسانی که دل در گرو این قطعه بهشتی از زمان و مکان انقلاب اسلامی و بهشتیان آن دارند، ارائه می‌نماید:

1- مجموعه رسم خوبان که هر جلد آن پیرامون یکی از ویژگی‌های شهدا تهیه گردیده است.

2- مجموعه «سبک زندگی اسلامی در الگوی شهیدان» که به 14 موضوع مهم الگویی از شهدای دفاع مقدس پرداخته شده است.

3- مجموعه «شهدا زنده‌اند» که در هشت جلد و هر جلد به زندگی، خاطرات و عملیات یک یا دو شهید دفاع مقدس بطور کامل پرداخته است.

4- کتاب‌های تک جلدی خاطره‌ای:

-ما آگاهانه و عاشقانه رفتیم

- بر آستان حضرت حق

- حرف‌های شنیدنی

- خاطرات ناب

- چو با حق متصل گردید جان

- پرواز پروانه‌ها

- پدری از جنس خورشید(مقاومت)

- همسرداری سرداران شهید

- خاکیان عرش نشین (شعر دفاع مقدس)

5- کتاب‌های کودک و نوجوان در حوزه دفاع مقدس:

مجموعه 10 جلدی قصه‌های شنیدنی از بچه‌های خوب

-مجموعه 10 جلدی قصه‌های زندگی

- مجموعه 4 جلدی قصه دخترای خوب

این کتاب‌ها بصورت مجموعه یا تک جلدی، فردی یا گروهی، با 40 تا 60 درصد تخفیف به علاقمندان عرضه می‌شود تا از این فرصت برای آشنا کردن خانواده خود به‌ویژه نوجوانان و جوانان با واقعیت‌ها و درخشندگی‌ها و خاطره‌های دفاع مقدس استفاده کنند و اجاز ندهند دشمنان و دنباله‌های آنان در داخل با «تحریف» واقعیت‌ها، ذهن جوانان را نسبت به انقلاب اسلامی و دستاوردهای بزرگ آن که مهم‌ترینش دفاع مقدس است، خدشه‌دار نمایند. این تخفیف تا 10 مهر ادامه خواهد داشت.

برپایی نمایشگاه‌های کوچک محله محور و مسجد محور، با رعایت توصیه‌های بهداشتی از این آثار نیز کاری ارزشمند و جهاد گونه است.

پیشنهاد می‌شود کسانی که اهل خیرات فرهنگی هستند از این کتاب‌ها برای تکمیل و فرهنگی کردن بسته‌های معیشتی و بسته‌های لوازم التحریر نیز بهره بگیرند و با قرار دادن یک جلد کتاب در هر بسته، بچه‌ها و خانواده‌ها را در چهلمین سالگرد دفاع مقدس با الگوی شهیدان آشنا و جانشان را عطرآگین نمایند. منتظرتان هستیم. تلفن‌های تماس 66411151-09352300564

برای اطلاع از محتوای کتاب‌ها، اسامی هر جلد از مجموعه‌ها و مشخصات و قیمت آنها، در بخش گروه موضوعی روی ادبیات دفاع مقدس کلیک کرده و این کتاب‌ها را جستجو کنید.

- قهرمان من جلد اول

- آلبوم عکس بابام (شعر)

- خاک دلیران (شعر)

- یک باغ گیلاس (شعر)